KONST / Litografier / Serigrafi 11755352
nr 1175 5352
Manuel Ros
(f. 1965), Spanien
Serigrafi, Signerad, numrerad 34/50, bladets mått: 50x50 cm
Manuel Ros, spansk bildkonstnär född 1965, Palma de Mallorca.
Utrop:
300 kr
Såld:
200 kr
måndag 16 april 2018
kl 20:07:41
14/4 17:16:26
150 kr
16/4 18:55:16